2017. január 30.
Ausztriai sítáborba indultak ma reggel szombathelyi diákok. A január 20.-i buszbaleset miatt nem tartottak az utazástól, de a tavalyi úthoz képest volt változás.
tovább 02017. január 28.
Budapest főkapitánya megszólalt az országos felháborodást kiváltó ügyben:
tovább 02017. január 28.
A Bucsu település irányába tartó Ford megcsúszott Felsőcsatáron egy lejtőn. A megpördülő jármű áttért a szemközti sávba, majd az útról lehajtva kidöntött egy fa oszlopot, amin televíziókábel és közvilágítás volt. A sofőr megsérült.
tovább 02017. január 28.
Érintőlegesen ütközött egy Hyundai személygépkocsi egy tréler szélével Sorokpolány közelében, a 8704-es úton. A balesetben senki nem sérült meg.
tovább 02017. január 27.
Több mint 450 kg jelöletlen, illetve részben penészes tejterméket foglaltak le a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (NÉBIH) szakemberei egy kistarcsai kistermelőnél. A vizsgálat során megállapítást nyert az is, hogy a kistermelő a nagykereskedésben vásárolt szlovák juhtúrót és vajat kicsomagolta, majd sajátjaként értékesítette.
tovább 02017. január 27.
Előzetes letartóztatásba került az a férfi, akit súlyos testi sértéssel elkövetett kapcsolati erőszakkal gyanúsítanak.
tovább 02017. január 26.
Olvasónk, Prím Márton mai képei megörökítették vasúti épület maradványait. Tavaly februárban, az első épület bontásáról videót is készített a vasútbarát férfi.
tovább 02017. január 26.
Három férfi idős nőktől lopott 80.000 és 468.000 forint közötti összegeket négy megyében, vádat emeltek ellenük.
tovább 02017. január 25.
Egy használaton kívüli gabonatároló siló tetejére zuhant férfi mentésében segédkeztek a tűzoltók.
tovább 02017. január 24.
A csúszós úton nem tudott megállni a Mercedes sofőrje és nekihajtott a lassító Renault kisteherautónak. A balesetnek nincs sérültje.
tovább 0
Videóval frisítve: Meghalt az okozó a 8-ason – utánfutós Daewoo tért át egy Opel sávjába Duka közelében
tovább