Busz elé vágott és ráfékezett egy Fiat Szombathelyen – egy utas előre zuhant
A személyautó vezetője a záróvonalon át került a busz elé, de sárgára váltott előtte a lámpa és a sofőr a fékbe taposott.
Mentőt hívtak egy busz idős utasához a szombathelyi Zanati úton, miután kizuhant az üléséből és vállal egy poroltónak esett, amikor a helyközi járat vezetője erős fékezésre kényszerült.
Az elmondások alapján a belváros felé tartó autóbusz elé bevágott egy Fiat személyautó a záróvonalon keresztül a Sas utcai kereszteződés előtt, de a jelzőlámpa sárgára váltott és a gépkocsivezető ráfékezett.

A busz vezetőjének szintén intenzíven fékeznie kellett, hogy elkerülje az ütközést, az utas ekkor zuhant előre az első ülésből. A sofőr először az utassal foglalkozott, közben a személyautó vezetője elhajtott a helyszínről.
Az idős férfit a mentők kórházba szállították. (bekísérték a kereszteződésnél található Hajléktalanok Otthonába és mentőt hívtak hozzá)

A rendőrség vizsgálja a szombat esti eset körülményeit.











A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá.
Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.
A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje.