Barion Pixel
Szerző: 112Press / Tánczos Mihály 2025. szeptember 24.

Órákkal a bejelentés előtt szúrhatta meg valaki a férfit Kőszegen - videó

A rendőrök kutyával is keresték az elkövetőt. Órákig tartott a helyszíni szemle. Videón mutatjuk meg azt az utcarészt, ahol dolgoztak a nyomozók és technikusok, de a helyiek által felvázolt teóriákat nem közöljük.

Szerdán reggel mentő érkezett a kőszegi Rákóczi Ferenc utcába, majd a rendőrök lezárták az egyik társasház környékét. Nem sokkal később bűnügyi helyszínelők érkeztek és rendőrkutya is szimatolt az épület előtt.

Mint arról már beszámoltunk több késszúrással sebesített meg egy 50 év körüli helyi férfit egy eddig ismeretlen férfi a kőszegi Rákóczi Ferenc utca egyik társasházában. Erről 2025. szeptember 24-én reggel érkezett bejelentés a segélyhívó központba. Úgy tudjuk, hogy a megszúrt férfi maga hívott segítséget. 

Többször megszúrt valaki egy helyi férfit egy kőszegi társasházban

Csakhogy az eddigi információnk szerint a támadás több órával korábban, még előző nap történt. Úgy tudjuk, hogy a férfi azt mondta, nem ismeri a támadóját, sem a támadás okát.

Kutyával is keresték az elkövetőt

A rendőrség szagminta alapján kutyával is próbálta követni a tettest, de ezúttal nem jártak sikerrel. Az ismeretlen távozása után sokan közlekedtek azon a járdaszakaszon és az eső is esett.


A késelés híre gyorsan elterjedt a határmenti kisvárosban és rövid időn belül több teória is született arról, hogy mi történhetett és kinek állhatott érdekében a késelés. Ezeket nem közöljük. 

Nyomrögzítés a kőszegi Rákóczi Ferenc utcában

Aki információval rendelkezik a késelő kilétét illetően, kérjük tegyen bejelentést róla a rendőrségnek.

Többször megszúrtak egy helyi férfit egy kőszegi társasházban

Cikkünk utolsó képén a BRFK nyugdíjas nyomozója, a Kőszegen élő Teplán Tibor látható a bűnügy helyszínének közelében. Aktív rendőrként rablásokkal és életellenes ügyekkel foglalkozott

A BRFK nyugdíjas nyomozója, a Kőszegen élő Teplán Tibor a bűnügy helyszínének közelében - aktív rendőrként rablásokkal és életellenes ügyekkel foglalkozott

 

 


Kapcsolódó hírek

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá.
Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje.