Magasfeszültségű vezeték zuhant az oszlopot törő traktorra Bük közelében – fotók
Helyszíni felvételek a szerencsés kimenetelű balesetről. A traktor vezetője nem hagyta el a fülkét, nem próbált menekülni és ez az életét is megmenthette.
Földmunka közben tört el magasfeszültségű vezetéket tartó oszlopot egy traktor kultivátora Bük és Bő települések között, 2025. október 17-én. A vezetékek a traktorra zuhantak.
---Kérjük, iratkozzon fel Youtube-csatornánkra! Köszönjük!---
A mezőgazdasági munkagép vezetője segítséget kért és nem hagyta el a járművet addig, amíg az áramszolgáltató szakemberei nem győződtek meg arról, hogy biztonságosan kiszállhat, mert nincs feszültség alatt a vezeték. A férfival folyamatosan kommunikáltak és nem jelzett problémát a zárt fülkéből.
A traktor motorját nem tudta leállítani, mivel a gépre zuhanó vezetékek műszaki meghibásodást okoztak.
A szántóföldre csepregi tűzoltók szállították be a mentőszolgálat munkatársait, akik később megvizsgálták a traktor vezetőjét, de nem kellett ellátniuk.
A sofőr a legjobban járt el akkor, amikor nem próbált kiszállni a fülkéből a baleset után.
Olvasóink támogatása nélkül hamarosan minket is körberajzolhat egy helyszínelő. Ha hasznosnak tartja a munkánkat és megteheti, akkor kérjük járuljon hozzá a 112Press fennmaradásához. Nem feküdtünk le a mesterséges intelligenciának; sem a címekben, sem a cikkekben nem használunk szenzációhajhász szavakat, kifejezéseket; nem takarjuk ki a helyszíneket tudósítónk nagy fejével a bejelentkezéseknél; fotóink, videóink nagy logók nélkül tekinthetők meg és még sorolhatnánk. Köszönjük, ha támogat minket!
Bankkártyás fizetéshez kérjük ide kattintson.
Átutalás esetén a bankszámlaszámunk: MBH Bank: 10300002 - 10636033 - 49020010
Megjegyzés: TámogatásRevolut Revtag: @112press
Magasfeszültségű vezeték zuhant az oszlopot törő traktorra Bük közelében










































































A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá.
Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.
A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje.