Barion Pixel
Szerző: Kovács Patrícia, Tánczos Mihály 2015. október 02.

Ezt kínálta a Honvédség, a BV és a 112 ESR a Vasi Állásbörzén

Megmutatjuk, milyen állás- és bérajánlattal jelent meg a Magyar Honvédség, a Büntetés-végrehajtás és a 112 ESR a Vasi Állásbörzén. A többi stand fotóinkon megtekinthető.

Több ezren keresték fel a Vas megyei Állásbörzét és Karriernapot Szombathelyen, az Epcos Kft. volt telephelyén. Mi most a profilunkba vágó szervezetek ajánlatait mutatjuk be, de képgalériánkban a többi stand is megtalálható.

A Magyar Honvédség standja a Vasi Állásbörzén

Magyar Honvédség HKNYP 11. Katonai Igazgatási és Érdekvédelmi iroda

Székhelye: 9700 Szombathely Deák F. u. 76.
Elérhetősége: +36 (94) 311-525

A Magyar Honvédség várja a jelentkezőket szerződéses és önkéntes szolgálatra.

Alapfeltételek:

  • Betöltött 18. életév
  • Állandó belföldi lakóhellyel, vagy tartózkodási hellyel rendelkezés
  • Büntetlen előélet
  • Meghatározott iskolai végzettség, szakképesítés
  • Magyar állampolgárság
  • Egészségi, pszichikai és fizikai alkalmasság
  • A próbaidő 6 hónap

Illetmény: nettó 105.061-Ft-tól

Jellemző beosztások az alábbiak a teljesség igénye nélkül:

  • gépkocsivezető
  • harcjármű-vezető
  • egészségügyi katona
  • tűzszerész
  • specialista
  • szerelő
  • (mester) lövész
  • felderítő
  • díszelgő
  • géppuskairányzó
  • légvédelmi lövész
  • műszaki
  • műszerész

A Büntetés-végrehajtás standja a Vasi Állásbörzén

Szombathelyi Országos Büntetés-végrehajtási Intézet

Székhelye: 9700 Szombathely, Söptei út
Elérhetősége: +36 (94) 516-721

Állásajánlat: felügyelő (tiszthelyettes) beosztás

Általános információk: a fogvatartottak napi tevékenységének irányítása, őrzése, elállítása, szállítása, kísérése, felügyelete stb., hivatásos állományúként (tiszthelyettesként), 12,5 órás (váltásos) szolgálatban.

Kereseti lehetőség: kezdő bruttó illetmény 212.411-Ft

Feltételek:

  • középiskolai végzettség,
  • kifogástalan életvitel, büntetlen előélet,
  • fizikai, pszichikai, egészségügyi alkalmasság
  • speciális követelmények vállalása,
  • szakma iránti elhivatottság.

Egyéb juttatások:

  • Cafeteria rendszer (bruttó 200.000-Ft),
  • ruházati illetmény (2015-ben 39,730-Ft+ ruházati ellátmány),
  • albérleti hozzájárulás: bruttó 19.325-ft (albérleti szerződés, illetve számla leadása mellett),
  • Útiköltség-térítés (gépjárművel 9Ft/km, vonat, illetve helyközi busz igénybevétele esetén 86%kerül térítésre bérlet leadása mellett)
  • igényes átképzés, biztos és rendszeres jövedelem,
  • rendszeres fizikai- pszichikai-egészségügyi szűrővizsgálat,
  • minimum 28 munkanap éves szabadság,
  • RÁCS Sportegyesület szervezésében, finanszírozásával ingyenes büki fürdőbelépők, fitness termekkel együttműködés kedvezményes és ingyenes szolgáltatások igénybevételére, ingyenes úszóbérlete biztosítása.

A 112 ESR standja a Vasi Állásbörzén

Országos Rendőr-főkapitányság Rendészeti Főigazgatóság Ügyeleti Főosztály Szombathelyi Hívásfogadó Központ

Székhelye: 1139 Budapest, Teve utca 4-6.
Elérhetősége: 112;

A Szombathelyi Hívásfogadó központ az általános rendőrségi feladatok ellátására létrehozott szerv, az Országos Rendőr-főkapitányság szervezeti egysége. Feladata a nemzeti segélyhívószámokra (104, 105,107) valamint a 112-es európai segélyhívószámra érkező hívások fogadása, előszűrése, feldolgozása és beavatkozása hatáskörrel rendelkező készenléti szervek (rendőrség, katasztrófavédelem/tűzoltóság, mentők), egyéb hivatalos szervek, valamint a közmű üzemeltetők felé történő továbbítása.

A hívásfogadó központ biztosítja a segítség nyújtásában érintett készenléti szervek hatékony, szervezett és gyors elérhetőségét, valamint jelentősen növeli az összehangolt és az eredményes reagálás lehetőségét.

Betöltendő munkakör: 112-es hívásfogadó operátor

A bérezéssel kapcsolatban információ korábbi cikkünkben található. Lásd a vonatkozó híreknél a lap alján.

Vas Megyei Állásbörze és Karriernap 2015.

Kapcsolódó hírek

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá.
Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje.