Barion Pixel
2017. szeptember 19.

IV. Krizmanics Ferenc Labdarúgó Emléktorna

Negyedik alkalommal került megrendezésre hétvégén az a kispályás labdarúgó emléktorna, amelyet Krizmanics Ferenc tűzoltó ezredes, egykori tűzoltóparancsnok és igazgatóhelyettes tiszteletére alapítottak.

IV. Krizmanics Ferenc Labdarúgó Emléktorna 1.

A tornán ezúttal négy csapat vett részt: a BPW-Hungária Kft csapata, a Szombathelyi Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság egy-egy csapata, a Sárvári és a Körmendi Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság egy-egy csapata. A 2x12 perces mérkőzéseken játszó csapatok a Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium impozáns tornacsarnokában mérkőztek meg. A torna sportszerűen és ami a legfontosabb, sérülésmentesen zajlott le.

IV. Krizmanics Ferenc Labdarúgó Emléktorna 2.

Az izgalmas mérkőzések végén a tabella a következő eredményt mutatta:

1. Sárvári Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság

2. Szombathelyi Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság „C” szolgálati csoport

3. BPW-Hungária Kft.

4. Szombathelyi Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság „A” szolgálati csoport

IV. Krizmanics Ferenc Labdarúgó Emléktorna 5.

A gólkirály Kalmár Attila, a BPW-Hungária Kft játékosa lett, a Legjobb Kapus címet Bíró Sándor (Sárvár HTP) vívta ki, a Legjobb Mezőnyjátékos elismerést pedig Szabó Rómeó (BPW-Hungária Kft.) érdemelte ki. Az emléktornán jelen volt Krizmanicsné Józsa Andrea is, aki az eredményhirdetéskor különdíjat ajánlott fel a játékvezetőnek és a legjobb játékosnak. Az eredményhirdetés végén a csapatok részére Seper András tűzoltó ezredessel közösen adta át a vándorserleget és a díjakat.

IV. Krizmanics Ferenc Labdarúgó Emléktorna 3.

IV. Krizmanics Ferenc Labdarúgó Emléktorna 1ű4.

Fotó: Göncz Szabolcs tű. alezredes, Szombathely HTP