2015. szeptember 23.
A Szombathelyi Járási Ügyészség állatkínzás miatt emelt vádat azzal a nővel szemben, aki 2015. júliusában - a kánikulai hőségriasztás idején - dél körüli időpontban magára hagyta a személygépjárművében kutyáját.
tovább 0
Videóval frisítve: Meghalt az okozó a 8-ason – utánfutós Daewoo tért át egy Opel sávjába Duka közelében
tovább